Od domácností po evropskou špičku ... 

PORTFOLIO

Zoot Karlín

"Výdejna radosti". Tak označují své pobočky módní nadšenci, pionýři retailu a technologičtí inovátoři. Každá z Výdejen má své osobité kouzlo a originální podobu. Ta se odvozuje od podoby prodejních pultů, které jsou jedinečnými moderními kousky. Takovýto přístup k nábytku, nás prostě baví ... 

Výletní loď Orca

Převeze a pohostí stovky zákazníků denně! Přesto neztrácí svůj šarm a krásu. Jedno z nejkrásnějších plavidel, které brázdí vody Vltavy. Od hygienického zázemí, přes kajuty pro posádku, kuchyni, rauty a cestovní prostory. Další pokořená výzva!

Zoot Hlavní nádraží 

Vytížené Výdejny si zaslouží ten nejkvalitnější materiál a poctivé zpracování. Jak jinak by mohly odolávat návalu nadšených zákazníků ...

Royal Coffee Galerie Harfa

Luxusní kavárna ve středu moderního nákupního centra Galerie Harfa. Stavba podobných provozů je provázena zejména šibeničními termíny. Od chvíle kdy zpřístupní stavbu, uběhne pouze pár dní do jejího otevření veřejnosti. Z toho důvodu byl pro stavbu kavárny naší firmou  zvolen sofistikovaný způsob předvýroby jednotlivých dílců, které byly uzpůsobeny případné úpravě v místě montáže. 

Zoot Olomouc

Jsme rodilí Pražáci, máme rádi Polabskou krajinu a nebojíme se ukázat naši práci třeba i na Moravě. Navíc tento zákazník ve svých zakázkách využívá rafinovaně masivní materiály, které se v moderní designu opět vrací na jejich zasloužené výsluní.

Styl zámecké paní

Podobné kousky většinou najdete v časopise, hned vedle PR článku obhajujícího nesmyslnou cenu, skrytou za originalitou a kvalitou. Umíme obojí a hlavně dostupně!  Protože právě toto je nábytek, který nám umožní ukázat, že jsme řemeslníci a ne pouze obsluha formátovací pily.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?

Napište nám. Soukromě nebo na Facebook ...